» Gruaja më me fat në botë, fiton lotarinë 30 herë brenda ditës

Gruaja më me fat në botë, fiton lotarinë 30 herë brenda ditës

Kur një person arrin ta fitojë llogarinë, konsiderohet me fat. Por Deborah Brown duket se posedon recetën e fatit.

Gruaja në fjalë arriti ta fitonte lotarinë 30 herë brenda një dite, njoftoi NBC News.Ajo bleu 30 bileta me kombinimin e numrit fitues 1-0-3-1. Shuma që fitoi në total Brown është 150 mijë dollarë.

Për çdo biletë, ajo arriti të fitonte 5 mijë dollarë.

Shanset për të kombinuar të katërt numrat në këtë mënyrë janë një në 10 mijë , sipas ‘Virginia Lottery’, lotaria, në të cilën fitoi paratë Deborah me fat.


360grade.al


Tre të vërtetat e Kujtim Gjuzit, Rama, Berisha dhe Meta….

Të tjera