» Fatbardh Kadilli: Rama në Lezhë, me gjuhë të çoroditur u bën moral lezhjanëve

Fatbardh Kadilli: Rama në Lezhë, me gjuhë të çoroditur u bën moral lezhjanëve

Anëtari i Kryesisë së PD Fatbardh Kadilli reagon lidhur me përdorimin e administratës shtetërore në aktivitetet partiake të Edi Ramës.

Edi Rama sot nga Lezha, me nje gjuhe te coroditur, pervecse premtoj per te 30-en here rrugen e Torovices u beri edhe moral lezhjaneve. Ne fakt, i duhet te sforcohet se lezhjanet dhe shqiptaret nuk ndajne te njejtin moral me Edi Ramen. Rama ndan moralin e Roshit qe e mbrojti deri ne kufinjte e te pambrojtshmes. Dhe, fiks moralin e Roshit ia modeloi dhe ia veshi gjithe qeverisjes se tij. Faktet flasin vete. Video ska nevoj per koment se si Rama mbronte Roshin i denuar per perdhunim ne grup dhe trafik droge.360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera