» Deputeti Hasa: Ku është Air Albania? Si u zhduk kompania ajrore e Ramës!

Deputeti Hasa: Ku është Air Albania? Si u zhduk kompania ajrore e Ramës!

Deputeti Endri Hasa reagon lidhur me marrëdhënien e vështirë të kryeministrit me avionët dhe fluturimet ajrore.

Pashë në media që mbas 4 muajsh pasi ishte zhdukur nga radarët, Edi Rama rikthen në rinas Avionin e bojatisur për Air Albania.
Pyetja që më lind natyrshëm është se a mendon vërtetë Edi Rama që mund të bëjë akoma propagandë me avionët e turkish, apo e solli avionin në Rinas që të kryejë me të udhëtimin e fundit me biletën me datë 16 shkurt që i kanë prerë Shqiptarët për në ……


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera