» Vasili: Rama po na vjedh përsëri me karburantet

Vasili: Rama po na vjedh përsëri me karburantet

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, ka reaguar ndaj lajmit për një taksë të re që do të shtohet te karburantet.

Vasili me anë të një postimi në rrjetin e tij social ‘Facebook’ ka reaguar ndaj kryeministrit Rama duke thënë se po vjedh përsëri me karburanten.

Edi Rama shtoi edhe një taksë të re per karburantet,një hajdutëri të re na shtoi, na vodhi prap. shkruan Vasili.

Postimi i plotë

Opozita ka alternative uljen me 30 leke te cmimit te karburanteve.

Edi Rama na vjedh perseri me karburantet.

Edi Rama shtoi edhe nje takse te re per karburantet,nje hajduteri te re na shtoi,na vodhi prap.

Opozita ka alternative uljen me 30 leke te cmimit te karburanteve.

Edi Rama ka konstatuar se opozita nuk ka alternative dhe program per te vjedhur.

Dhe ka te drejte Edi se ai vetem program per te vjedhur ka.

Bravo,jepi fort Edi vidh edhe keto dite qe te kane mbetur,mos lere lek te bjere ne toke.

Po kush eshte ai budalla mor aman qe te ka bindur se do rrosh 400 vjet.

Aq sa gjithe frymoret do rrosh dhe kur je frymepaket edhe me pak….


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera