» Sara Hoxha publikon kartolinën më të bukur familjare

Sara Hoxha publikon kartolinën më të bukur familjare

Të ‘arratisur’ diku në një prej vendeve të ngrohta ajo ka treguar karolinën familjare që reflekton vetëm dashuri.

Trashëgimtarja e Top Media, Sara Hoxha së bashku me dy meshkujt e jetës së saj, Ledionin dhe Londonin e vogël.

Sara ka treguar se kështu duhet festuar dashuria në familje cdo ditë.


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera