» Vrau gruan me armën e shërbimit, zbardhet dëshmia e gardistit: Kohët e fundit dyshoja …

Vrau gruan me armën e shërbimit, zbardhet dëshmia e gardistit: Kohët e fundit dyshoja …

Gardisti Alket Arapaj i cili mëngjesin e sotëm vrau gruan në banesë, ndërkohë që në shtëpi ka qenë edhe vajza e vogël ka dhënë dëshminë e parë në polici.

I pyetur për ngjarjen e rëndë ai ka thënë se dyshonte se gruaja 36-vjeçarja Ervilma Seferi e tradhtonte, ndaj edhe e vrau, raporton  “Panorama”.

“Kohët e fundit më ishin shtuar dyshimet se ajo më tradhtonte. Dyshoja sepse kur kthehesha nga puna gjeja objektet e levizura ne shtëpi”- ka thënë ai.

Mëngjesin e krimit ai ka qenë turn i parë dhe do të merrte shërbimin në Gardë ndaj po bëhej gati për në punë. Në momentin e krimit në banesë ka qenë edhe vajza e vogël, për të cilën ai ka thënë se ndihet shumë i kaqardhur.


360grade.al


Urrejtje dhe plaçkitje apo përndryshe historia jonë…

Të tjera