» Almeda Abazi zbulon kur do të lindë bebi dhe emrin që ka zgjedhur për të

Almeda Abazi zbulon kur do të lindë bebi dhe emrin që ka zgjedhur për të

Ish miss-i dhe aktorja shqiptare ka zbuluar disa detaje për shtatëzaninë e parë.

Almeda Abazi ka kthyer përgjigje për shumë nga pyetjet e fansave të saj drejtuar në Instastory.

Bukuroshja shqiptare ka treguar se djali i saj vjen në jetë për dy muaj. Gjithashtu Almeda ka zbuluar dhe emrin që ka zgjedhur për të.

‘Efehan’shkruan ajo por pa zbuluar kuptimin e veçantë që mund të fshihet pas këtij emri.


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera