» VIDEO 18+/ Kap burrin duke bërë seks me një tjetër por reagimi i tij e lë pa fjalë

VIDEO 18+/ Kap burrin duke bërë seks me një tjetër por reagimi i tij e lë pa fjalë

Një video e publikuar në Live Leak po çmend rrjetin pasi një grua kap bashkëshortin duke e tradhtuar por reagimi i tij ishte jashtë pritshmërive.

Ndërsa gruaja nga Kina hyn në dhomën e hotelit dhe i gjen ata të zhveshur në shtrat, nis t’i qëllojë të dy por pak më tepër sulmin e drejtoi tek femra kundërshtare.

 

Në video dëgjohen të bërtiturat e gruas dhe të femrës tjetër por… ajo që të bie në sy është qetësia e burrit.

Ai duket se nuk e vret fare mendjen por thjeshtë pret kur do të ndalojë sherri mes gruas dhe të dashurës.

 

 


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera