» Fotot/Kim Kardashian refuzon dhuratën 14 milion dollarë të Kanye West

Fotot/Kim Kardashian refuzon dhuratën 14 milion dollarë të Kanye West

Gruaja e raperit thuhet se ishte e pakënaqur me dhuratën e shtrenjtë dhe i kërkoi West që të anulojë ofertën e tij pavarësisht humbjes së një depozite prej 600,000 $

Kim Kardashian nuk ishte shumë e kënaqur për apartamentin luksoz në Miami prej 14 milionë dollarësh që Kanye West e bleu për Krishtlindje, dhe kështu raperi tani tërhiqet nga blerja. Sipas Page Six, apartamenti mahnitës me sipërfaqe prej 437 metra katror u kthye sërisht në treg pasi West u tërhoq nga marrëveshja, për të cilën ai vendosi një depozitë prej $ 600,000.
Ai fillimisht e kishte blerë atë për Kim si një surprizë pasi e kishte parë gjatë Art Basel, por sipas raportit, blerja tani është një no-go; si rezultat, West do të humbasë depozitën e tij me gjashtë numra.

White bedroom with ocean views

Kur Kim dhe Kanye shkuan në Miami për të parë apartamentin së bashku pas Krishtlindjeve, Kim e pëlqeu atë, por e ndjeu se nuk ishte mjaftë private për ta. Ata tani janë duke kërkuar një shtëpi pushimi që është më e izoluar dhe ofron shumë më tepër privatësi për familjen e tyre./360grade.al

an open living room with ocean views

Image result for kardashian west

Image result for kardashian west

Image result for kardashian west


360grade.al


Zheji: “E dashur Rea, je adresuar gabim, mos lejo të të bëjnë pjesë të lojës politike! …”

Të tjera