» Kujdes, velina e Ermalit poston foto bombastike

Kujdes, velina e Ermalit poston foto bombastike

Është njëra prej velinave të emisionit më të ndjekur në Shqipëri, “Xing me Ermalin”

Bëhet fjalë për Kejvina Kthellan e cila ka postuar disa foto tepër seksi që janë rrezik potencial për personat me probleme në zemër.

Fotot e postuara janë në të brendshme dhe biondina bukur sigurisht me këto foto do ta lërë Ermalin në hije me hiret e saj.

Ndryshe, ajo është e njohur për fotografi të tilla, derisa vazhdon të jetë e përfolur nga mediat e ndryshme shqiptare-sigurisht për bukurinë e saj.


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera