» FOTOLAJM/ “Në kohë të vështira”, Saimir Tahiri fotografohet në krah të…

FOTOLAJM/ “Në kohë të vështira”, Saimir Tahiri fotografohet në krah të…

Ish-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika, ka postuar një foto në mediat sociale ku shihet në shoqërinë e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

Saimir Tahiri dhe Shpetim Gjika

Në foton e publikuar nga Gjika, të dy shihen të qeshur, ndërsa shton se janë miq të mirë.

“Miq të mirë, edhe ne kohë të vështirë”, është kjo diçitura që shoqëron foton dhe një dorë me dy gishtat e ngriturit.

tahiri konference per shtyp


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera