» FOTO/ Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq, fustanet më të komentuara në ‘Grammy’

FOTO/ Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq, fustanet më të komentuara në ‘Grammy’

Ceremonia e 61-të e çmimeve “Grammy”, që u mbajt në Qendrën Staples në Los Angeles, përpos vlerësimit të arritjeve në industrinë muzikore, ndarjes së çmimeve e perfomancave elektrizuese të artistëve, është cilësuar gjithashtu vit pas viti si një pasarelë e vërtetë yjesh.

Ç’veshën VIP-at në tapetin e kuq? Nga kapelja e Jennifer Lopez, deri te fustani unik i Cardi B, ja cilat ishin veshjet më të përfolura të ceremonisë:360grade.al


Urrejtje dhe plaçkitje apo përndryshe historia jonë…

Të tjera