» VIDEO/ Aksidenti masiv, përplasen 100 automjete, humbin jetën 2 persona

VIDEO/ Aksidenti masiv, përplasen 100 automjete, humbin jetën 2 persona

Të paktën dy persona kanë humbur jetën dhe mbi 50 tjerë janë lënduar në një aksident masiv në Kinë.

Në aksidentin u përfshirë mbi 100 vetura, dhe drejtues mjetesh.

E gjitha ndodhi pasi rrugët ishin të mbuluara nga bora dhe akulli, ç’ka ka bërë që përmasat e aksidentit të jenë të frikshme


360grade.al


Urrejtje dhe plaçkitje apo përndryshe historia jonë…

Të tjera