» Wanda Nara akuzon Interin: S’po e mbroni Icardin

Wanda Nara akuzon Interin: S’po e mbroni Icardin

Agjentja dhe bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara pohon se Interi nuk është duke e mbrojtur mjaftueshëm sulmuesin argjentinas.

Ajo u ankua se gjëra të këqija janë thënë nga brenda klubit në lidhje me vazhdimin e kontratës së Icardit, bisedimet për të cilin po vazhdojnë duke u zvarritur, transmeton Gazeta Express.

“Unë nuk e kam përmendur ripërtëritjen. Kur klubi më thirri, ishte që ne të njiheshim më mirë dhe të flisnim për gjëra tjera”, tha Wanda.

“Dua që Mauro të mbrohet më shumë nga klubi sepse nganjëherë gjëra të këqija po dalin nga brenda. Prioriteti është Interi: Nuk jemi në për ngut, sepse ai i ka edhe dy vite të mbetura në kontratë”, theksoi ajo.

 


360grade.al


Urrejtje dhe plaçkitje apo përndryshe historia jonë…

Të tjera