» Grabitje me armë në Krujë, i rrëmbejn makinën kuksianit

Grabitje me armë në Krujë, i rrëmbejn makinën kuksianit

Një tjetër grabitje maskash të armatosura ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Grabitja e radhës, ka ndodhur në Thumanë të Krujës.

Dy persona të armatosur dhe me maska, kanë kërcënuar drejtuesin nga Kukësi dhe i kanë rrëmbyer automjetin tip “Benz” me targa AA 046 TA.


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera