» Ballist Morina përgëzon Metën

Ballist Morina përgëzon Metën

Presidenti Meta rrefuzoi dektretimin e kandidatures se Gent Cakaj per Minister te Jashtem. Kjo ka ngjallur ne opion reagime te shumta. Nder ta eshte dhe Ismail Morina, alias Ballist Morina, qe ne kujtesen e shqiptareve do ngelet per dronin qe ngriti mbi stadiumin e Beogradit, me flamurin e trojeve autoktone te shqiptareve, gjate ndeshjes se dy Kombetareve Shqiperi – Serbi.

Rezultate imazhesh për ballist morina meta

Ballist Morina pershendet shume i entuziazmuar vendimin e Presidentit per mos dekretimin e Cakaj si Minister te Jashtem, duke e quajtur kandidaturen e tij si rrezik per integritetin territorial

Postimi i Morines:

Nuk mund te ishte ndryshe, numeri 1 i shtetit shqiptar mbeshtet fuqishem dhe pa rezerva integritetin territorial te Republikes se Kosoves. Pergzimet e mia te sinqerta ne lidhje me qendrimin tuaj rreth qeshtjes ne fjale.RESPEKTE!!


360grade.al


Urrejtje dhe plaçkitje apo përndryshe historia jonë…

Të tjera