» Lexojeni, do qeshni me lot/ Ironia epike në rrjet për Ramën dhe TV Klan

Lexojeni, do qeshni me lot/ Ironia epike në rrjet për Ramën dhe TV Klan

Dalja e sotme e kryeministrit Edi Rama në emisionin komik ‘Zonë e Lirë’ të Arian Çanit në tv Klan, vetëm pak ditë pasi doli tek emisioni i Mamaqit është shoqëruar me shumë ironi dhe tallje në rrjetet sociale.

Një nga komentet më epike ka qenë ai ku Rama është pjesë e çdo emisioni në Klan përveçse në emisionin e Rudina Magjistarit, dhe kjo kuptohet lehtësisht se pse.

Ja komenti therës:

E vetmja hapesire e lire e TV KLAN ka mbetur “Pasdite me Rudinen”.

Aty eshte e sigurt qe Edi Rama nuk shkon! ????/syri.net

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera