» Video+Foto/ U akuzua se po u shpërndante para studentëve, pedagogia Kuçana tregon si qëndron e vërteta

Video+Foto/ U akuzua se po u shpërndante para studentëve, pedagogia Kuçana tregon si qëndron e vërteta

Sonte në darkë tek gazeta Tema është publikuar një lajm ku pedagogia Ilirjana Kuçana sipas tyre është duke u dhënë para studentëve.

Në fotografinë e publikuar shikohet ajo teksa po takon bashkëshortin e saj, Agron Xhafa.

Një një reagim për ajo është shprehur:

“Mero baze ka bërë një shkrim sikur unë po shpërndaj lekë, ndërkohë unë kam qenë duke i marr para bashkëshortit për ti bërë një dhurat një studenti aktiv me rastin e ditëlindjes.Unë dhe bashkëshorti si kemi të ndara paratë”.

Kuçana u shpreh gjithashtu se nesër do të dorëzojë padi për shpifje.

Më poshtë keni edhe foto të tortës dhe momentin kur student Don Pjetri fik qirun./syri

Image

Image

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…


mektrin


mektrin

farma


Tirana Bank


greencoast


e-albania

Të tjera