» Vasili: Hajde gallatë hajde, shkollëpakti trugremisur po ndaka të diturit nga të paditurit

Vasili: Hajde gallatë hajde, shkollëpakti trugremisur po ndaka të diturit nga të paditurit

Kreu i grupit parlamentar i LSI-së, Petrit Vasili ka komentuar daljen e kryeministrit sot tek ‘Zonë e Lirë’ e Arian Çanit dhe komentet e tij mbi zgjuarsinë.

Me anë të një postimi në Facebook, Vasili shkruan se sot është dita e sevapit për budallenjtë.

Postimi i plotë:

Sot dita e sevapit per budallenjte. Hajde gallate hajde,shkollepakti trugremisur po ndaka te diturit nga te paditurit !!!

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera