» Video/ Plagoset studentja në Qytet Studenti, i shembet tavani në kokë

Video/ Plagoset studentja në Qytet Studenti, i shembet tavani në kokë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në konviktet në Qytetin Studenti. Në një prej godinave ku strehohen studentët ka rënë tavani duke zënë poshtë një prej vajzave që jetonin në të, duke e dëmtuar atë rëndë.

Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur ambulanca e cila ka dërguar menjëherë në urgjencë studenten e dëmtuar.

Kjo është një tjetër provë e madhe e cila tregon s ku ka degraduar arsimi shqiptar, duke nxjerrë edhe njëherë zbuluar të gjitha mashtrimet e Edi Ramës.

Shembet tavani ne Konviktin e QS, i bie studentes mbi koke …

Shembet tavani ne Konviktin e QS, i bie studentes mbi koke …

Geplaatst door Fakte Interesante op Vrijdag 11 januari 2019

Studentes i bie tavani mbi koke ne QS

Studentes i bie tavani mbi koke ne QS

Geplaatst door Fakte Interesante op Vrijdag 11 januari 2019

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera