» VIDEO/ Nuk i vjen Fifi në emision, shpërthen keq Roza Lati, thyen telefonin nga nervat

VIDEO/ Nuk i vjen Fifi në emision, shpërthen keq Roza Lati, thyen telefonin nga nervat

Pak përpara xhirimeve të emisionit, një e papritur i ka ndodhur Roza Latit pasi e ftuara, këngëtarja Fifi e ka telefonuar dhe i ka thënë se nuk mund të vijë në emision për një orë pasi ka sëmurë qenushin e saj.

Në videon e publikuar nga Ora News, Roza shfaqet e tensionuar pas lajmit që mori nga Fifi dhe mundohet bashkë me stafin të rregullojë oraret.

Mirëpo pasi mëson se Fifi e ka anuluar ardhjen në emision, Roza nxehet dhe nga nervat hedh telefonin.

Në fund stafi i thotë Rozës se e gjitha ishte një kamera e fshehtë.

Në një postim në Instagram, Roza shprehet se nuk e dinte për kamerën e fshehtë dhe gjatë videos ka sharë, por ajo pjesë është fshirë.

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera