» VIDEO/ Pasi u largua nga ‘Babastars’, Skivi publikon këngën më të re. Këngëtari ‘thumbon’…

VIDEO/ Pasi u largua nga ‘Babastars’, Skivi publikon këngën më të re. Këngëtari ‘thumbon’…

Largimi i reperit të njohur nga grupi ‘Babastars’, Visar Shala apo i njohur ndryshe me emrin e artit si ‘Skivi’ bëri bujë të madhe në mediat rozë.

Skivi ka publikuar këngën e re me titull “Intro”. Mirëpo, ky projekt i cili akoma nuk ka videoklip nuk gjendet në youtube përveç platformave të tjera si Spotify dhe Deezy.

Këte e ka bërë të ditur vet reperi përmes një postimi në Instagram. Kjo këngë do të jetë së shpejti edhe në youtube e shoqëruar me videoklip.

 

 

Image

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera