» Enca sërish provokuese në të brendshme, pyet ‘Pse më doni?’

Enca sërish provokuese në të brendshme, pyet ‘Pse më doni?’

Enca nuk po i ndalë pozat provokuese.

Enca po vazhdon me pozat e fotosesionit që ka bërë në të brendshmet e gjelbërta.

Këngëtarja shfaqet sërish në të brendshme, imazhe këto të ndara nga fotosesioni i saj i fundit.

Në fokus të kësaj fotografie ishte sërish gjoksi bombastik i këngëtares, kurse mbishkrimi që i la asaj ishte “Përse më doni mua?”.

 

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera