» DETAJE/ U qëllua me armë në Tiranë, 64-vjeçari pronar i dy..

DETAJE/ U qëllua me armë në Tiranë, 64-vjeçari pronar i dy..

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, pasi një person.

Sipas informacioneve të deritanishme ende nuk dihen autorët ose motivi i kësaj ngjarjeje.Policia ka bërë të dikur se viktima është një 64-vjeçar, Memli Begalla, i cili banonte në afërsi të vendit të ngjarjes.

Burimet  bëjnë me dije se viktima është një biznesmen, pronar i 2 gomisterive në Tiranë.

Policia në njoftimin e saj zyrtar shkruan se është ngritur një grup i posaçëm hetimor dhe janë ngritur pika kontrolli në disa akse rrugore.

Policia ka shoqëruar disa persona që mund të kenë dijeni për rrethanat e hetimit.

Po punohet për sigurimin e provave të vlefshme për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe zbardhjen e autorësisë së saj.


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera