» Burri gjendet i vdekur në rrugët e Tiranës, dyshohet për vrasje

Burri gjendet i vdekur në rrugët e Tiranës, dyshohet për vrasje

Një burrë është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në kryeqytet, në rrugën “Nikolla Tupe”, në zonën e ish “Bllokut”.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe një hetim ka nisur për të zbuluar nëse ngjarja ka qenë aksidentale apo vrasje.

Burime nga vendngjarja thanë se shenjat e para të gjetura, hedhin dyshime se kemi të bëjmë me një vrasje, megjithatë kjo hipotezë mbetet për tu verifikuar.


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera