» “Bëra seks me të dashurin kur ishte i dehur, por më pohoi një ngjarje tronditëse”

“Bëra seks me të dashurin kur ishte i dehur, por më pohoi një ngjarje tronditëse”

Një vajzë e re ndodhet përballë një situate të komplikuar ne partnerin e saj, pasi kur ai ishte në gjendje të dehur i ka treguar një sekret që e ka tronditur.

Por pasi i kishte dalë pija i kishte mohuar të gjitha.

Lexoni historinë e plotë të vajzës.

Letra e vajzës

“Bëra seks me të dashurin një natë që ai ishte i dehur dhe zbulova se më kishte tradhtuar me shoqen time të ngushtë, por pasi i doli pija i mohoi të gjitha.

Unë jam 23-vjeçe ndërsa ai është 24 dhe kemi dy vite të lidhur.

Ai më ka tradhtuar edhe një herë më parë por mu betua se vetëm e kishte puthur vajzën tjetër dhe unë e fala, ndërkohë që me këtë që më tha më futi sërish në dyshime. Nuk di çfarë të bëj pasi vajza është shoqja ime”.

Përgjigjja e psikologes

“Ky incident nuk është aspak i këndshëm për lidhjen tuaj. Por nëse t’i dyshon dhe ai të jep arsye për të dyshuar atëherë ndahu dhe fillo një jetë të re.

Nëse të tradhton do të thotë se ai nuk të do dhe nuk të respekton dhe ti nuk mund të rrish me një person të tillë”.


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera