» Tuna publikon foton e nxehtë: Dua të të gjej të zhveshur kur të vij në shtëpi

Tuna publikon foton e nxehtë: Dua të të gjej të zhveshur kur të vij në shtëpi

Të shumtë kanë qenë personazhet e njohur të cilët kanë zgjedhur që në këtë ditë të veçantë për të dashuruarit të japin nga një mesazh për partnerët e tyre të zemrës.

Por duket se  Tuna ka zgjedhur një nga mënyrat më të veçanta dhe të lezetshme…

Ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku shkruhet: Të jesh e zhveshur kur të vij në shtëpi.

Këtë mesazh ajo e ka personalizuar duke shkruar: Ai tha.


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera