» Arrestohen tre policë në Tiranë, ja pse akuzohen

Arrestohen tre policë në Tiranë, ja pse akuzohen

Arrestohen tre police bashkiake ne Tirane. Arrestimi i tyre eshte bere në zonën e Laprakës dhe sipas te dhenave te para mesohet se akuzohen per marrje ryshfeti. Ata akuzohen se u merrnin para shitësve ambulantë.

News 24 ben me dije se “Ndalimi i 3 policëve, është bërë me urdhër-arrest të Prokurorisë së Tiranës”.


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera