» Gafa e vitit në futboll vjen nga kampionati grek, shikoni se çfarë rasti humbet sulmuesi (360video)

Gafa e vitit në futboll vjen nga kampionati grek, shikoni se çfarë rasti humbet sulmuesi (360video)

Kampionati Grek ditën e sotme ka prodhuar një nga skenat më epike në historinë e futbollit. Ishte vetëm minuta e 12 e pjesës së parë, në ndeshjen AEK-Asteras, kur sulmuesi grek bën gafën e vitit përpara portës.

Shikoni videon më poshtë dhe mundohuni të mbani të qeshurat.


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera