» Sherr në emision mes Ema Andreas dhe Hervin Çulit (VIDEO)

Sherr në emision mes Ema Andreas dhe Hervin Çulit (VIDEO)

Debati i shpërthyer ditët e fundit për ndërtesën e Teatrit Kombëtar është shoqëruar me debate të forta edhe në studion e “360Gradë” të gazetarit Artur Zheji në Ora News.

Aktorja Ema Andrea është përplasur me drejtorin e Teatrit Kombëtar, Hervin Çuli i cili është shfaqur i tensionuar përballë pyetjeve, duke i’u përgjigjur me tone të ashpëra.


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera