» FOTOT/ Horror: 20-vjeçarja vritet, futet në një valixhe dhe hidhet në rrugë nga i dashuri që e njohu online

FOTOT/ Horror: 20-vjeçarja vritet, futet në një valixhe dhe hidhet në rrugë nga i dashuri që e njohu online

Një modele 20-vjeçare është vrarë në mënyrë barbare.

Mansii Dixit u gjet pa jetë në periferinë perëndimore të Mumbait, në Indi.

Ajo ishte vrarë, ishte futur në një valixhe dhe ishte hedhur në rrugë.

Policia ka arrestuar për këtë rast një student, pasi për herë të fundit 20-vjeçarja ishte parë pikërisht në shtëpinë e këtij të fundit.

Ata ishin njohur online vetëm prej një javësh, ndërkohë që nuk dihen arsyet e këtij krimi të tmerrshëm.

 


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera