» Mësuesi: Xhisiela rrihet mirë e mirë dhe shet p… në mes të Tiranës

Mësuesi: Xhisiela rrihet mirë e mirë dhe shet p… në mes të Tiranës

Rasti “Xhisiela” kthehet sërish në vëmendje.

Një prej qytetarëve që është shprehur jo pak i çuditur për këtë sagë dhe që nuk ka ngurruar të kritikojë edhe mediat, ka qenë mësuesi Donald Dervishi, drejtor i shkollës “Ferit Bregu” ,Skrapar.

Emri i tij u bë i njohur, kur së bashku me një tjetër koleg, me punë dhe forca krejtësisht vullnetare ndërtuan për nxënësit e tyre një shkollë të re, në zonën e Skraparit.

Postimi i plotë i Donaldit

Cfare ndryshimi mes nesh dhe Xhesieles!…

Ndertuam nje shkolle me forca vullnetare dhe nuk patem kaq media te gjitha bashke ne nje kohe per te dhene interviste.

Xhesiela rrihet mire e mire, digjet mire e mire, pastaj denoncon per dhune, merr leket, vishet mire e mire, terheq dhe denoncimin dhe shet p…. ne mes te Tiranes.

I lutem medias te jene te pranishem ne Panairin e Aktivizmit, Sheshi “Skenderbej”, ora 10:00 me 22.10.2018, po duan ndonje interviste edhe nga une, mos me lini te besoj qe media eshte vetem per te shperndar lajme per Xhesielen(Xhesielat) dhe Babalen (Babalet), se po bejme me shume se nje muaj qe jemi hipnotizuar…

Image

©


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera