» Historia drithëruese: Studentja grabitet, përdhunohet në grup dhe pastaj vritet në mënyrë barbare nga 4 meshkuj

Historia drithëruese: Studentja grabitet, përdhunohet në grup dhe pastaj vritet në mënyrë barbare nga 4 meshkuj

Një studente është grabitur, përdhunuar në grup dhe më pas është vrarë në mënyrë barbare në Afrikën e Jugut.

Hannah Cornelius, 21 vjeç, sapo doli nga shtëpia e një mikut të saj dhe u rrethua nga katër agresorët, ndërsa ndodhej në makinën e saj.

Ata i vendosën një thikë në gjoks dhe e detyruan që të hipte në makinën e tyre.

Pasi e grabitën për të blerë drogë, ata shkuan në shtëpinë e tyre.

Katër agresorët e përdhunuan në grup disa herë atë, para se ta vrisnin.

Ekspertiza mjeko-ligjore tregoi se vajza ishte vrarë në mënyrë barbare.

Pasi e kishin tërhequr zvarrë, ata e kishin goditur disa herë me tulla dhe gurë, duke i thyer kafkën e kokës.

Sipas ekspertëve, ata e kanë goditur disa herë, pasi kafka është shumë e vështirë të thyhet.

Ta këtërt agresorët janë kapur dhe ndaj tyre ka nisur gjyqi.

Hannah ishte një student ekselente dhe një vajzë shumë miqësore, por fundi i saj ishe shumë tragjik dhe kjo gjë ka irrituar rrjetin.


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera