» Aksident i rëndë, ka viktima

Aksident i rëndë, ka viktima

Një person ka mbetur i vdekur në një aksident rrugor të ndodhur këtë mbrëmje në aksin Elbasan-Peqin.

Nga të dhënat e para, mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe ka humbur jetën drejtuesi i një prej mjeteve.

Viktima është rreth 60 vjeç.


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera