» Po dilte nga shtëpia me shokun, 4 persona përdhunojnë studenten dhe e lënë të vdekur

Po dilte nga shtëpia me shokun, 4 persona përdhunojnë studenten dhe e lënë të vdekur

Një 21-vjeçare është rrëmbyer dhe përdhunuar nga një bandë që e vrau më pas me gurë.

Ngjarja ka ndodhur në Afrikën e Jugut dhe 21-vjeçarja, studente ekselente Hannah Korneli, po dilte me shokun e saj nga apartamenti, ku një grup prej katër personash i janë afruar tek makina.

Ajo së bashku me shokun e saj u kërcënuan.

Pasi tymosën drogë, e goditën shokun e saj me tulla shtëpie dhe e hodhën në një banesë të braktisur, por ai ia doli të shpëtonte.

Kur shkoi të jepte me urgjencë alarmin për mikeshën, ai zbuloi se banda e kishte përdhunuar dhe i kishte hedhur një gur të madh që e la të vdekur.


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera