Kërkoi ‘kokën’ e Ballës, Basha niset me ‘urgjencë’ drejt Brukselit

Kreu i PD-së, Lulzim Basha menjëherë pas kërkesës drejtuar prokurorisë për heqjen e imunitetit për kreun e Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla dhe arrestimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu dhe vartësit të tij në policinë e Fierit, … Continue reading Kërkoi ‘kokën’ e Ballës, Basha niset me ‘urgjencë’ drejt Brukselit