» VIDEO/ Shefi poshtëron punëtorët duke i nxjerrë të zhveshur në rrugë

VIDEO/ Shefi poshtëron punëtorët duke i nxjerrë të zhveshur në rrugë

Një grup punonjësish në Kinën Juglindore janë turpëruar publikisht nga shefi i tyre pas nuk kanë arritur objektivat e shitjeve.

Pamjet e çuditshme tregojnë 30 punëtorë meshkuj të zhveshur vetëm me boksera duke ecur nëpër rrugët e qytetit, Jiangmen më 1 tetor, duke shkaktuar habi tek banorët.

Ata ishin ndihmës shitës në një palestër dhe nuk arritën fitimin e pritshëm, sipas mediave kineze.


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera