» Rama takohet me Presidentin Makron në Erevan: Së shpejti në Tiranë…

Rama takohet me Presidentin Makron në Erevan: Së shpejti në Tiranë…

Kryeministri Edi Rama më anë të një videoje në Instagram, ka lajmëruar se  së shpejti në Tiranë do të kemi një vizitë të Presidentit të Francës, Emanuel Makron.

rama makron

Rama bashkëngjitur videos, ku shihet një takim me Makron shkruan se është biseduar për një bashkëpunim dypalësh.

“Me Presidentin Macron për bashkëpunimin dypalësh dhe vizitën e tij të pritshme në Tiranë”, shkruan Rama


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera