» Ambrozia Meta feston 25-vjetorin, stafi i bën urimin e veçantë : Edhe 100 kryeministra të tjerë!

Ambrozia Meta feston 25-vjetorin, stafi i bën urimin e veçantë : Edhe 100 kryeministra të tjerë!

Ambrozia Meta, gazetarja e Fax News, pyetja e së cilës detyroi kryeministrin Edi Rama të braktiste konferencen për shtyp në pamundësi për të kthyer përgjigje, festoi sot ditëlindjen e saj të 25-ë. Në këtë përvjetor, Ambrozia feston dhe 1-vjetorin e saj në Fax News, një vit i cili shenjoi dhe fillimin e karrieres së një gazetareje të pakompromis.

“Edhe 100 kryeministra”! Një urim plot humor për Ambrozia Metën nga stafi i Fax News!


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera