» ‘Melek’ i dha fund beqarisë, ‘Sarp’ nuk ishte i pranishëm në ceremoni

‘Melek’ i dha fund beqarisë, ‘Sarp’ nuk ishte i pranishëm në ceremoni

Pak javë më parë aktorja turke Bensu Soral dhe partneri i saj Hakan Baş i dhanë fund beqarisë. Në ceremoninë tradicionale që u zhvillua në Turqi, morën pjesë personazhe të njohur të ekranit, ndër të cilët mund të përmendin edhe aktorët e serialit ‘I insiltruari”. Por ajo që u vu re ishte mungesa e ‘Sarpit’. ‘Melek’ dhe ‘Sarp’ ishin dy aktorët kryesorë në serial dhe aty luanin rolin e dy të dashuruarve.

Nuk është bërë ende e ditur arsyeja e mungesës, megjithatë mendohet të jetë xhelozia e partnerit të saj./revistawho.com


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera