» Një i plagosur në Selitë, policia ngre pika kontrolli në gjithë Tiranën për autorin

Një i plagosur në Selitë, policia ngre pika kontrolli në gjithë Tiranën për autorin

Policia e Tiranës njoftoi se një 18-vjeçar, Mikel Shira, është plagosur me armë zjarri në Selitë rreth orës 12:45. Ai është dërguar në spital.

Sipas Policisë, plagosja ka ardhur me armë zjarri nga persona ende të paidentifikuar. Po bëhet krehja e zonës si dhe janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore dhe hyrje daljet e kryeqytetit. Po punohet intensivisht për kapjen e autorit/ve.


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera