» Barcelona, “zbulon” kush ja sjell fatin: Rituali kurioz, çfarë bën portieri pas çdo goli/video

Barcelona, “zbulon” kush ja sjell fatin: Rituali kurioz, çfarë bën portieri pas çdo goli/video

Një gjest që është bërë ritual për Ter Stegen. Barcelona ka postuar në profilin e saj në Instagram-it një video që tregon portierin gjatë ndeshjes kundër Tottenhamit, i vlefshëm për grupin B të Ligës së Kampioneve: pas çdo goli të shënuar nga ekipi i tij, merr një shishe uji të vendosur disa centimetra nga shtylla dhe pin një gllënjkë uji. Një lloj ceremoniali – I përsëritur edhe në fund të ndeshjes – që u kthye në fat: Barcelona fitoi 2-4 ndeshjen./360grade.al

 

 

 

 


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera