» E FUNDIT/ Plagosje me armë në Tiranë, ja ku ka ndodhur!

E FUNDIT/ Plagosje me armë në Tiranë, ja ku ka ndodhur!

Një plagosje me armë ka ndodhur në Tiranë. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në zonën e selitës dhe i plagosuri është dërguar menjëherë në spital për ndihmë mjekësore. Policia sqaron se trupa të Forcës së Ndërhyrjes së Shpejtë kanë nisur kontrollet për të kapur autroin.

Njoftimi

Më datë 12.10.2018, rreth orës 12:45, në “Selitë“ është plagosur me armë zjarri nga persona ende të paidentifikuar shtetasi M. Sh., 18 vjeç i cili është dërguar për ndihmë mjekësore në spital.

Po bëhet krehja e zonës si dhe janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore dhe hyrje daljet e kryeqytetit.

Po punohet intensivisht për kapjen e autorit/ve.


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera