» VIDEO/ Bleona publikon prapaskenat e videoklipit të ri që pritet të dal sot

VIDEO/ Bleona publikon prapaskenat e videoklipit të ri që pritet të dal sot

Bleona Qereti ka paralajmëruar videoklipin e ri të saj, me anë të një video të postuar në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram.

Image

Ajo  ka publikuar imazhe nga seti i xhirimit të klipit, ku tregon  se është bërë një punë e paloshme për realizimin e këtij videoklipi.

Ajo shfaqet plot stil në prag të publikimit të krijimit të saj të ri muzikor.

“Monster” titullohet projekti i ri i këngëtares që do të vijë shumë shpejt.

Xhirimet kanë zgjatur shumë dhe për shkak të bashkëpunimit në grup ja kanë dalë të realizojnë një klip të veçantë, që ngjason me një film të shkurtër.


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera