» Basha del nga prokuroria: Thirrja e kreut të opozitës, fillimi i fundit të këtij rregjimi kriminal

Basha del nga prokuroria: Thirrja e kreut të opozitës, fillimi i fundit të këtij rregjimi kriminal

Kreu I opozitës Lulzim Basha ka përfunduar dëshminë e tij në prokurori.

Ai tha për mediat se faza e fundit është përdorimi I shtetit me shpresën për të mbyllur zërin e opozitës.

Basha deklaroi se thirrja e kreutr të opozitës për tu paraqitur në prokurori, është fillimi I fundit të këtij rregjimi kriminal.

Mesazhi im për Ramën dhe veglat e tij është:

PD, unë dhe shqiptarët, nuk shantazhohemi as impresionohemi nga makinacionet politike të shtetit privat të Edi Ramës, dhe jemi të vendosur të vazhdojnë betejën tonë….


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera