» Përfundon dëshmia e Bashës në Prokurori: Nuk kemi frikë nga Rama, ky është fillimi…

Përfundon dëshmia e Bashës në Prokurori: Nuk kemi frikë nga Rama, ky është fillimi…

Kreu i Partisë Demokratike ka përfunduar dëshminë e tij për rastin “Xhisiela”. Sipas Bashës, “Veglat qorre të Ramës në media dhe në gjykatë e prokurori nuk na trembin. Kam një mesazh për Ramën, që opozita nuk trembet dhe është gati të përballet për të larguar krimin nga policitka. PD dhe shqiptarët nuk tremben nga krimi, nuk trembën nga veglat qorre në media e drejtësi të një kryeministrit të bërë njësh me krimin. Jemi të vendosur ët vijojmë luftën tonë, ky është fillimi i fundit të regjimit diktatorial kriminal të instaluar nga Rama”, tha Basha.


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera