» Pasi fillova të pija këtë, nuk u shëndosha më kurrë! Këta 2 përbërës “çmendin” metabolizmin

Pasi fillova të pija këtë, nuk u shëndosha më kurrë! Këta 2 përbërës “çmendin” metabolizmin

Farat e lirit janë në gjendje të zvogëlojnë nivelin e sheqerit në gjak dhe njëkohësisht të na pakësojnë oreksin.

Përveç kësaj, ato bëjnë pastrimin në tërësi të zorrëve, duke eliminuar me shpejtësi toksinat.

Dieta që përmban farat e lirit është e fuqishme dhe mbi të gjitha 100% natyrale, pa asnjë efekt anësor.
Përgatiteni këtë pije me bazë farat e lirit dhe ne ju sigurojmë se oreksi juaj do të ulet në mënyrë të konsiderueshme.

Përbërësit:
-3 lugë fara liri,
-1 litër ujë të zier.

Përgatitja:
Në një enë boshe me kapak (ose në një termus) hidhni 3 lugë fara liri dhe futini në ujin e valuar më parë.
Kur të zgjoheni mëngjesin tjetër, pija është gati për tu shijuar dhe ju do të merrni të gjitha përfitimet e kësaj diete.

Është e sugjeruar të përdoret para vakteve dhe kohëzgjatja duhet të shkojë të paktën deri në 10 ditë. Mund të bëni një pauzë disa ditë dhe më pas ti riktheheni sërish kësaj pijeje.
Kjo dietë do t’ju ndihmojë të eliminoni nga trupi ato kilogramë që ju kanë torturuar kaq shumë prej kohësh.

Kujdes: Nuk është e këshillueshme që ta ndiqni këtë trajtim nëse vuani nga probleme të mëlçisë ose të veshkave.


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera