» ”O ka vapë, ose është vonë”/Alban Dudushi zbulon politikanin më tekanjoz

”O ka vapë, ose është vonë”/Alban Dudushi zbulon politikanin më tekanjoz

Këtë të shtunë, në “Pop Culture” do të jetë i ftuar Alban Dudushi. Orë më parë, në llogarinë e Dojna Memës në Instagram është publikuar klipi përmbledhës i intervistës me momentet më pikante.

Në nisje të videos, Dudushi zbulon se cili është personaliteti më tekanjoz si i ftuar. Sipas tij, avokati Spartak Ngjela është njëri prej tyre.

Image result for ngjela ne top story

 

 

“Përsa i përket tekanjozëve i pari që më vjen në mendjes është Ngjela. O ka vapë, o është vonë….” ka deklaruar Dudushi.

Po kështu, në intervistën e së shtunës, Albani do të rrëfejë diçka më shumë rreth rinisë së tij, familjes dhe karrierës.

 


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera