» Video/Dua Lipa futet fshehurazi në mes të natës në shtratin e prezantuesit

Video/Dua Lipa futet fshehurazi në mes të natës në shtratin e prezantuesit

Sukseset e Dua Lipës në muzikën botërore vazhdojnë të rriten në mënyrë të frikshme. Së fundmi këngëtarja ka përgatitur një surprizë mjaft të “zhurmshme”.

Me ndihmën e bashkëshortes së prezantuesit të njohur Jimmy Kimmel, Dua i ka përgatitur një rreng në mes të natës.

Së bashku me kërcimtarët esaj, Dua “pushtoi” dhomën e gjumit të Jimmy-t duke kërcyer e duke kënduar këngën “Elektricity” ndërkohë që Jimmy u zgjua dhe po shihte të gjithë rrengun.

Në fund Dua u shtri në krevat me të dhe e pyeti: Si t’u duk?


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera