» “Nuk u mërzite duke reklamuar b*thët’”, Kejvina i kthehet keq fansit: Ty të paska plas…

“Nuk u mërzite duke reklamuar b*thët’”, Kejvina i kthehet keq fansit: Ty të paska plas…

Velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella gjithmonë tërheq vëmendjen e publikut me postimet që ajo bën në profilin e saj në rrjetin social “Instagram”.

Kthella di se si të kthejë të gjithë sytë nga vetja me fotot provokuese që ajo realizon.

Së fundmi, Kejvina ka postuar foto teksa shfaqet duke pozuar në motor. Ajo ka veshur një xhaketë të kuqe duke ekspozuar kështu këmbët e gjata seksi.

Sigurisht që fotoja mori mijëra pëlqime dhe shumë komente, ku disa e komplimentuan dhe të tjerë e kritikuan. Një ndjekës i saj i shkruan: “Nuk u mërzite duke rreklamu bythën përdit, është mënyrë e shpifur ndaloje ndonjëherë”.

“Ty të paska plas zoti sytë, se vetëm byth s’ka ktu! Apo e ke për bythën e motorit?”, ja ka kthyer Kejvina.


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera